چرا فرجــــه؟

این مجموعه از سال ۸۵ در زمینه طراحی فروش و تامین کالاهای مورد نیاز هموطنان به صورت اقساطی اقدام نمود و از سال ۹۳ با راه اندازی فروشگاههای زنجیره ای دریاداران فعالیت خود را در شهر های مختلف ساحلی گسترش داد و از سال ۹۶ با همکاری سازمان های اصلی ارائه دهنده بستر فروش اقساطی کشور همچون حکمت کارت نیروهای مسلح و اتحادیه فرهنگیان اقدام به ایجاد طراحی سامانه جامع فروش اقساطی کشور نمود.
آرمان ما ایجاد و تامین بیشترین طیف محصولات مختلف ، با شرایط متنوع ، و در شرایط مساوی با کمترین قیمت ، برای اکثریت جامعه عزیزمان است.

  نظر کاربران
  اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران قیطریه، خ روشنایی، نبش کوچه شقایق پلاک ۲
  • تلفن: 02128429803
  • همراه: 09301356173
  • پست الکترونیکی: info@furje.com

نحوه ارسال سفارش

سامانه فروش اقساطی فرجه به منظور ایجاد فضایی امن و جلوگیری از بروز اشتباه در ارسال کالا به آدرس مشتریان،قابلیتی جدید به نام «بارنامه»،در مرکز فروشندگان بوجود آورده تا شما بتوانید سفارشاتی که در روز آینده می‌بایست ارسال شوند را به صورت لیستی ثبت کرده و مراکز دریافت را از تعداد کالاهای ارسالی خود مطلع سازید.

 

لازم به ذکر است تمامی سفارشات بایستی قبل از ارسال بارنامه شوند تا دریافت صورت گیرد. با بکارگیری این قابلیت جدید، تعداد کالاهای ارسالی شما می‌بایست با تعداد کالاهای ثبت شده در بارنامه یکسان باشد؛ در صورتی که تعداد کالاهای ارسالی شما کمتر از تعداد کالاهای ثبت شده باشند، تمامی کالاهای ارسالی آن روز شما بازگشت داده می‌شود.

ناهید بارانی